Karin Ljungmark Malmström

VD & partner
0706-37 28 08
karin@identx.se

Linda Olofsson, Varumärkeskonsult på Identx
Linda Olofsson

Varumärkeskonsult
0736-52 09 90
linda@identx.se

Anna Albinsson

Kommunikationsstrateg
0708-44 28 47
anna@identx.se

Sara Le Nordman, kommunikationskonsult på Identx
Sara Le Normand

Kommunikationskonsult
0763-39 04 66
sara@identx.se

Axel Johnson, Controller och ekonomiansvarig på Identx
Axel Johnson

Controller & Ekonomiansvarig
0762-22 16 95
axel@identx.se

Hanna Wännlund, projektkoordinator på Identx
Hanna Wännlund

Projektkoordinator
0708-33 55 62
hanna@identx.se

Amanda Gyllander, Grafisk designer på Identx
Amanda Gyllander

Grafisk designer
0709-31 56 01
amanda@identx.se

Fia Jerdhaf, varumärkeskonsult på Identx
Fia Jerdhaf

Varumärkeskonsult
0704-19 20 45
fia@identx.se

Sandra Gilén, projektledare på Identx
Sandra Gilén

Projektledare
0725-00 06 67
sandra@identx.se

Karin Henriksson, kommunikationskonsult på Identx
Karin Henriksson

Kommunikationskonsult
0761-18 99 59
karin.h@identx.se

Lovisa Göransdotter, Kommunikationskonsult på Identx
Lovisa Göransdotter

Kommunikationskonsult
0769-48 55 53
lovisa@identx.se

Katarina Curran

PR- och kommunikationskonsult
0706-85 85 55
katarina@identx.se

Monica Karlsson, kontorsassistent på Identx
Monica Karlsson

Kontorsassistent
013-13 61 02
monica@identx.se

Cecilia Nordström, AD och grafisk formgivare på Identx
Cecilia Nordström

AD & grafisk form
0702-046096
cecilia@identx.se

Staffan Emanuelsson, varumärkeskonsult på Identx
Staffan Emanuelsson

Varumärkeskonsult
0702-17 97 70
staffan@identx.se

Josef Alin, grafisk formgivare på Identx
Josef Alin

Grafisk formgivare
0709-31 56 01
josef@identx.se

Linköping

Storgatan 56
Post/besök

Stockholm

Sveavägen 20
Post