Anna Lindberg

VD & kommunikationskonsult
0708-28 04 05
anna.l@identx.se

Axel Johnson, Controller och ekonomiansvarig på Identx
Axel Johnson

Controller & Ekonomiansvarig
0762-22 16 95
axel@identx.se

Linda Olofsson, Varumärkeskonsult på Identx
Linda Olofsson

Varumärkeskonsult
0736-52 09 90
linda@identx.se

Hanna Wännlund, projektkoordinator på Identx
Hanna Wännlund

Projektledare & varumärkeskonsult
0708-33 55 62
hanna@identx.se

Karin Henriksson

Kommunikationskonsult
0761-18 99 59
karin.h@identx.se

Fia Jerdhaf, varumärkeskonsult på Identx
Fia Jerdhaf

Varumärkeskonsult
0704-19 20 45
fia@identx.se

Johanna Berg

Kommunikationskonsult
0730-68 13 87
johanna@identx.se

Sara Le Nordman, kommunikationskonsult på Identx
Sara Le Normand

Kommunikationskonsult
0763-39 04 66
sara@identx.se

Ludwig Roth

Varumärkes- och beteendestrateg
0702-59 59 90
ludwig@identx.se

Sanna Kremsl 

Grafisk formgivare & kommunikationskonsult
0709-32 83 68
sanna@identx.se

Cecilia Nordström, AD och grafisk formgivare på Identx
Cecilia Nordström

AD & grafisk formgivare
0702-046096
cecilia@identx.se

Titti Björsmo Hildebrand 

PR- och kommunikationskonsult
0702-95 18 19
titti@identx.se

Lovisa Göransdotter, Kommunikationskonsult på Identx
Lovisa Göransdotter

PR- och kommunikationskonsult
0769-48 55 53
lovisa@identx.se

Anna Albinsson

PR- och kommunikationsstrateg
0708-44 28 47
anna@identx.se

Karin Ljungmark Malmström

Varumärkesstrateg & partner H&H Group
0706-37 28 08
karin@identx.se

Linköping

Storgatan 56
Post/besök

Stockholm

Sveavägen 20
Besök